Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/public/sites/www.david-brown.nl/templates/davidbrownwdh007/functions.php on line 202

Trekker Trek

View the embedded image gallery online at:
http://david-brown.nl/trekker-trek-20-8-11#sigProId250b093213

AGENDA:

 

UITSLAGEN TREKKERTREK EEMDIJK ZATERDAG 20 juli 2013

2,8 ton standaard starttijd: 11:00 uur

Bekersponsor: Kogel Engineering Rembrandt van Rijnstraat 4 Bunschoten
Autobedrijf Daatselaar Energieweg 3 Bunschoten
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
2.3 Cor Siebkes Nunspeet David Brown 81,85  
2.13 Willem-J Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 1630 77,52  
2.14 Gerco van de Visch Nijkerkerveen MF 135 76,94  
2.12 Mark Meenthorst Eemnes David Brown 76,88  
2.7 Marlies Smink Cothen Inter 824 76,54  
2.11 Jan van Deuveren Hoevelaken Guldner 75,82  
2.8 Herman van Wilgenburg Ederveen Fendt 105 75,14  
2.5 Jeffrey Calis Eemnes Nuffield 71,39  
2.2 Martijn Huijgen Bunschoten Ford 5000 56,15  
2.9 Wim van de Kraats Bunschoten John Deere 2120 50,82  
2.4 Kees Calis Eemnes Fendt 3S 47,87  
2.1 Theo Schaap Bunschoten Farmall BMD    
2.6 Tobias van de Heuvel Ederveen Inter 453    
2.10 Roxanne Rigter Eemnes Fendt 104    
2.15 Helmig van de Berg Nunspeet Ford 4000    

 

3,5 ton standaard starttijd: 11:00 uur

Bekersponsor: Koelewijn-Crookewit Schildersbedrijf Lorentzweg 12d Spakenburg
Voordeelbestrating Bonte Poort 20 (kantooradres) Bunschoten
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
3.13 Ruben van Steenbergen Bennekom Fiat 880 100 53,57
3.11 Rick van Ravenhorst Renswoude Inter 844 100 51,29
3.15 Alice Hijwegen Nijkerkerveen Fordt 5600 100 49,79
3.1 Suzan van de Heuvel Ederveen Valmet 505 99,52  
3.5 Jan van Deuveren Hoevelaken UTB 89,77  
3.7 Rogier Visser Eemnes Nuffield 86,55  
3.20 Marlies Smink Cothen Inter 824 86,38  
3.16 Peter Blom Eemnes Inter 844 75,47  
3.18 Johan Hendriksen Hoevelaken JohnDeere 2120 74,34  
3.21 Mellanie Rigter Eemnes Inter 624 73,96  
3.8 Leo Beekhuiszen Eemnes David Brown 70,19  
3.23 Freek Laseur Bunschoten Ford Major 68,72  
3.14 Wim van Ravenhorst Renswoude Belarus 804 84,36  
3.19 Anton Hendriksen Putten Inter 844 67,57  
3.12 Daan Erbe Nijkerk Fendt 108 s 67,47  
3.10 Hein-Jan de Gooijer Eemnes Inter 644 67,47  
3.2 Rinie Hijwegen Hooglanderveen Inter 744 34,32  
3.3 Bart Plugge Achterveld Kubota 8540    
3.4 Robert van den Hengel Achterveld Fendt 106s    
3.6 Marcel Horst Achterveld Fendt 108 LS    
3.17 Marin Beek Ederveen Volvo 650    
3.9 Chris Lagerwei Renswoude Inter 743    

 

 

4,5 ton standaard starttijd: 12:30 uur

Bekersponsor: Bouw enTimmerwerken LKB Dorpsstraat 107 Bunschoten
Hartog Assurantiën Molenstraat 48 Bunschoten
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
4.6 Rene Nagel Eemnes Inter 100  
4.32 Mark Gielen Swifterbant Fiat 93,22  
4.14 Henk v.d. Brandhof Ederveen Case cs-94 92,63  
4.13 Jacco Overeem Ede Valmet 705 92,47  
4.2 Henri Overeem Ede Valmet 705 89,86  
4.5 Kees Blom Eemnes Inter 844-s 89,67  
4.34 Chris Lagerwei   Inter 743 89,53  
4.24 Albert v.d. Bruinhorst Renswoude Inter 844 89,36  
4.12 Johan Siebkens Nunspeet Case 1490 89,09  
4.23 R van Ommeren Rhenen Inter 856 87,33  
4.33 Aalt van de Veen Nijkerk Fiat 86,87  
4.10 Bart van de Hoef Lunteren Inter 844 83,44  
4.28 Anton Hendriksen Nijkerkerveen Inter 844 83,20  
4.9 Johan van de Haar Ederveen Inter 856 82,86  
4.7 Peter Dibbit Overberg Fiat 900 82,25  
4.19 Suzanne Hooyer Ede Inter 1046 81,09  
4.30 Bert Vliek Ermelo Fendt 306 78,32  
4.8 Theo Wiggerts Eemnes Fendt 610 78,04  
4.26 Albert Hendriksen Nijkerkerveen JD 3300 77,68  
4.3 Theo Schaap Bunschoten Deutz 72,98  
4.25 Pieter Kuijer Soest Dikke Beer 72,97  
4.15 Willem-Jan Nijkerkerveen Inter 946 72,25  
4.11 Gerrit Schaap Bunschoten Fendt 309 71,66  
4.17 Bert Huijgen Eemdijk MF 3050 71,41  
4.29 T van den Heuvel Ederveen Valmet 505 70,61  
4.31 Onno Staal Eemnes Fendt 310 66,53  
4.4 Henk Wiggerts Eemnes Zetor 65,54  
4.22 Wim van Eyden Eemnes Inter 845 62,35  
4.16 Peter Duyst Eemdijk Deutz 61,44  
4.35 Jaap van de Groep   Fent 49,76  
4.1 Jacob Vedder Bunschoten Zetor    
4.18 Dirkjan Greveling Bunschoten Ford 8600    
4.20 J van den Hengel Achterveld Valmet 805    
4.21 N van den Hengel Achterveld Fendt 309    
4.27 Rijk van Dam Lunteren Ford    

 

5,5 ton standaard starttijd: 14:30 uur

Bekersponsor: Intraboss Industrieel comfort BV Haarbrug 10h Bunschoten
Hoogendoorn Landbouw mechanisatie Schonauwenseweg 17 HOUTEN
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
5.13 Jan Overeem Ede John Deere 4440 100 67,31
5.12 Bertus van Dijk Cothen Inter 1246 100 83,01
5.3 Martijn Knol Hasselt Steyer 1100 100 81,39
5.23 Arjan Versteeg Veenendaal Ford 8100 100 78.92
5.15 Cornelis van Roekel Ede JD 4430 100 76,31
5.17 Wouter van Luttikhuizen Ederveen Inter 1246 100 74,29
5.20 Henno H Hijwegen Nijkerkerveen Ford 7740 99,73  
5.33 Walter de Lorijn   Ford 98,32  
5.19 Bettie Hendriksen Nijkerkerveen John Deere 6600 97,71  
5.21 Ali van. Soeren Nijkerkerveen Ford 8210 96,99  
5.22 Bart Calis Eemnes Fendt 612 90,24  
5.2 Willem van de Hoef Lunteren Inter 1246 86,81  
5.1 Mariska van het Klooster Eemnes Inter 86,77  
5.5 Peter Jochemsen Ede Case 956 85,18  
5.27 A Hooiyer Weesp Case 956 85,03  
5.25 Richard van Deuveren Hoevelaken Ford county 79,51  
5.30 Ryanne Oskam Bunschoten Inter 844 77,53  
5.14 Kees Calis Eemnes Fent 77,28  
5.10 Hans van de Bunt Amersfoort Fendt 611 76,85  
5.4 Karel Huijgen Bunschoten Farmall 1206 76,35  
5.24 Theo Schaap Bunschoten Deutz 110 74,69  
5.32 Richard Vedder Eemdijk Fendt 409 72,49  
5.18 Berry van Panhuis Ermelo Inter 856 70,93  
5.29 Albert Bruinhorst Renswoude Inter 844 68,81  
5.6 Bert van Dusschoten Bunschoten MF 6455 68,18  
5.26 Evert Hoolwerf Eemdijk John Deere 65,77  
5.7 Christa van Ede Veenendaal Inter 1066    
5.8 Henk Gerrits Veenendaal Inter 1056    
5.9 Jacco Schimmel De Glind Inter 1055    
5.11 Erik-Jan Elspeet JD 6100    
5.16 Jacob Laseur Bunschoten Belarus    
5.28 Oscar Bon Eemnes Ford 7810    
5.31 Jaap van de Groep Eemdijk Fendt 610    

 

7,0 ton standaard starttijd: 15:30 uur

Bekersponsor: Pijpers bronbemaling Nijverheidsstraat 21 Nijkerk
Zonergie Zuidwenk 7 Spakenburg
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
7.8 Gerrit Borssen Eemnes JD 4440 100 100 F69,15
7.12 Rinie Overeem Ede JD 4440 100 100 F68,1
7.10 Pieter Aantjes Barneveld Inter 1246 100 85,94
7.35 OMB Roelofs   Fiat 100 83,24
7.34 Henry Overeem     100 79,66
7.36 Jeroen Hop Nijkerkerveen Case 1455 100 78,78
7.15 Kees Jochemsen Ede Case 1255 100 77,27
7.25 Bertus van Dijk Cothen Inter 1246 100 76,85
7.30 Henco van Hierden Uddel Fendt 100 76,06
7.13 Ruben Siebkens Nunspeet Case 1690 98,28  
7.9 Jan van Kouterik Maarssen Case 1455 94,56  
7.19 Hendrik-Jan van de Hijwegen Renswoude Case international 1455 94,49  
7.21 Mark van der Grift Renswoude JD 4240 90,24  
7.11 Alfred Hazelaar De Klomp Inter 1455 90,05  
7.18 Rex Nederend 't Goy Case 1455 90  
7.22 Jan van Deuveren Hoevelaken Ford 8340 87,19  
7.1 Dennis van Voorst Lunteren Case 86,7  
7.20 Johan Hendriksen Eemdijk JD 6600 86,32  
7.4 Jan Broekhuis Putten Fendt 514c 84,86  
7.3 Bart Calis Eemnes Fendt 612 83,75  
7.16 Wiljan Siebkens Nunspeet Case cs 110 83,66  
7.2 Ronaldb van Ommeren Rhenen Inter 1066 82,7  
7.17 Esmeralda Voskuilen Eemdijk New Holland 125 82,41  
7.27 Gerbert Dekker Putten JD 6610 82,3  
7.26 Arjan van Nijhuis Ermelo Newholland 81,57  
7.32 Jan Boersen Achterveld Fendt 612 78,63  
7.28 Zach Beekhuis Hollandscheveld Fendt 511 78,33  
7.7 Jan Kroes Elspeet Valmet 77,22  
7.14 Pieter Hilhorst Baarn Fendt 512 76,85  
7.5 Gebr. Holstege Doornspijk JD 4630    
7.6 Robbie Kooloos De Glind JD 6140    
7.23 Martijn de Vor Maartensdijk Fendt 515    
7.24 Wim Wout Koelewijn Bunschoten Fendt 716    
7.29 Kees Rigter Eemnes Case    
7.31 Brian Schipper Putten Inter    
7.33 Jan Krooneman 't Harde JD 6420    

 

9,0 ton standaard starttijd: 13:00 uur

Bekersponsor: Laseur GWW B.V. (sier) Bestrating Voorsteven 23 Bunschoten
Truckservice Blokhuis Haarbrug 1 Bunschoten
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
9.16 Thomas Steenbergen Bennekom Fiat 180-90 100  
9.8 LNBD van Elst Stoutenburg Fendt 926 90,03  
9.1 Jeroen Hop Nijkerk Case 1455 89,31  
9.13 Bennie Vliek Ermelo Fendt 520 84,89  
9.15 Dennie Beukhof Lunteren Case 1455 83,67  
9.12 Johrin Hijwegen Nijkerkerveen Ford 8670 82,07  
9.4 Bart van Roemburg Nigtevegt JD 4955 81,84  
9.9 Thomas Smit Tienhoven Fendt 916 81,67  
9.18 Bart Boshuis Maartensdijk Case 1455 79,86  
9.5 Dylan Westland Nigtevegt JD 7810 74,09  
9.2 Aart Juffer Elspeet Valtra 8350 73,49  
9.3 Tim van Ruitenbeek Muiden JD 6630 72,62  
9.11 Evert Overeem Eemnes Fendt 820 72,4  
9.6 Bram Vermeer Eemnes New-Holland 70,13  
9.19 Henry van Nijhuis Ermelo New-Holland 67,38  
9.14 De Daltons Ermelo Belarus t 150 44,82  
9.7 R van de Grift Renswoude JD 7710    
9.10 Arjan van Ginkel Maartensdijk Case 1455    
9.17 Kees Rigter Eemnes Case 1455    

 

12 ton standaard starttijd: 17:15 uur

Bekersponsor: Koot Peugeot Eemweg 29 K Eemnes
Systeemvloeren Service Bunschoten Zanglijster 39 Bunschoten
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
12.2 Maarten van Oostrum Baarn Kirovet 100 100 F75,8
12.7 W van Elst Stoutenburg Fendt 924 100 100 F75,4
12.1 Addel Richter Eemnes Belarus 1507 100 94,85
12.3 Jan Kroes Elspeet JCB 8250 100 82,08
12.5 Evert Kraai Nijkerk Case Magnum 87,01  
12.4 R Brouwer Nijkerk Claas Xerion ( 17 ton) FP FP
12.6 BMWW Nijkerkerveen Fendt 828    

 

2,5 ton Sport starttijd: 16:45 uur

Bekersponsor: Crooke Tuning Kronkels 4B Bunschoten
Frens Klussenbedrijf Prinses Beatrixstraat 16 Bunschoten
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
S2.7 Wouter van Eijden Cothen Landini 100 95,47
S2.1 Corjan Fightning White Andelst Case 100 90,89
S2.2 Team Black Smoke Bunschoten Deutz 100 90,77
S2.3 Belazurus Milheze Belarus    
S2.4 Rocky Power Lunteren ?    
S2.5 Red Fighter Rhenen SInter    
S2.6 Bertus van Dijk Cothen David Brown    
S2.8 Cor Rednix Putten Steyr    
S2.9 Kleine Beer Vinkeveen Ford    
S2.10 Bandito Kampen Fiat    
S2.11 Neighbours Nightnare Speuld Ford    
S2.12 Menno Wennekers Aalsmeer David Brown    
S2.13 Jeroen van Schaik Woerden MF    
S2.14 Team Green en Yellow Wageningen John Deere    
S2.15 Johan van Leerdam Leerdam Case 1394    

 

3,6 ton Super Sport starttijd: 14:30 uur

Bekersponsor: Hapo voor alle betonwerkzaamheden Haarbrug 5 Bunschoten
De vakman Jan-Jaap Meester Kolkkamp 44 Bunschoten
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
S3.9 Henry Overeem   John Deere 6920 100 87,61
S3.1 Kees Rigter Eemnes Fiat 100 72,29
S3.3 JP de Jong Nijkerk Inter 83,44 65,7
S3.8 Simply Red   MF 98,66 38,11
S3.6 Extreme Major   Ford major 100  
S3.5 The Duke   Farmal 17,48 20,73
S3.2 Team van Panhuis Ermelo Zetor    
S3.4 Rico van de Heuvel Ederveen Volvo    
S3.7 Flying Wheels Putten Ursus    

 

4,5 ton Sport starttijd: 18:45 uur

Bekersponsor:  
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
S4.4 team oostblok schok   0 100 95,98
S4.1 Ruben Siebkens   Case 1690 99,22 92,81
S4.2 Adel Rigter   Fiat 73,98  

 

Jeep track starttijd: 17:45 uur

Bekersponsor: K&S schilderwerken De Vrachter 17 Bunschoten
Loodgietersbedrijf Kraai De Graafjes 30 Bunschoten
StartnrNaamWoonplaatsMerkTrek 1Trek 2
J.3 Wouter van Elst Stoutenburg Dodge 100 100 F71,8
J.7 Martin de Greef Lienden Ford F250 100 100 F53,38
J.10 David Berends Kesteren Iveco Daily 100 98,51
J.4 Paul van Laar Achterveld Dodge 100 54,43
J.2 Diekers Go Fast Eemdijk Dodge 100 29,52
J.6 Cor Witteveen Zeewolde Ford Thunderbird 99,62 100
J.1 Kweenie Eemdijk Chervrolet 98,07 51,58
J.8 David Zaaijer Lienden Nissan Patrol 77,72 53,48
J.9 Team Jordaan Opheusden Nissan Patrol 77,56 48,11
J.12 ??   Volkswagen 50 53,57
J.5 Niels Hut Zeewolde Nissan Patrol    
 

login : : : www.david-brown.nl : : : Leo Beekhuiszen : : : Meentweg 129a : : : 3755 PD Eemnes : : : tel: 035-531 40 60 : : : Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.